רכישת תפילין

מזל טוב 🙂 אתם עומדים לפני אחת הרכישות המשמעותיות בחייו של ילדכם.

ברמה הרוחנית, התפילין ליוו את עם ישראל במשך דורות, בזמנים טובים וגם בתקופות קשות יותר בהן יהודים מסרו נפשם על הנחת התפילין. מסב – לבן – לנכד – לנין, דורות על גבי דורות זכו להעביר את השרשרת הזו והנה אתם משלימים עוד חוליה בשרשרת הדורות של נצח ישראל וזוכים להמשיך את המצווה העצומה הזו של הנחת תפילין לילדכם.

גם ברמה הפרקטית. תחשבו כמה מעט מהדברים שאתם רוכשים לילדכם במהלך החיים ישאר איתו לכל החיים. תפילין איכותיות הן אחד הדברים הבודדים הללו. הזדמנות של פעם בחיים.

למה תפילין עלי? 

כי תפילין הן לא מוצר מדף. הם מוצר עם נשמה. שסופר סת”ם, ירא שמיים כתב אותם בקדושה ובאומנות עתיקת שנים והקפיד בהן לאורך כל הדרך על ההידורים והפרטים הקטנים. בגלל בקרת יצור מדוקדקת (וכפולה) שאנחנו עורכים לכל מוצר שיוצר מהמפעל, בגלל אחריות ל-15 שנים שאנו נותנים למוצרים שלנו, ובגלל היחס האישי והשירות לכל ילד וכל משפחה.

וכשמדובר על יחס אישי וחיבור נפשי לתפילין, זו לא קלישאה. כל רוכש תפילין, מקבל מאיתנו במתנה סדנה חוויתית מדהימה, לך ולילד בר המצווה, יחד עם כל מי שירצה להצטרף מהמשפחה, כדי להתחבר באופן חוויתי לתפילין ולחוות בידיים איך כותבים את הפרשיות לתפילין , איך מייצרים אותם וכיצד מכניסים אותם לתפילין. זו חוויה מרגשת במיוחד לילד.

אז מוזמנים לבחור אחד מהסטים המובחרים של תפילין עלי.
אנחנו ממליצים על שביל הזהב. רמת הידורים מעולה במחיר משתלם.

רמת ייצור גבוהה

איכות ללא פשרות

שירות אישי ייחודי

אחריות לאורך זמן

למה תפילין עלי

  • רמת ייצור קפדנית גבוהה ביותר
  • בקרת איכות כפולה על הפרשיות (מחשב וסופר סת”ם)
  • סופרי סת”ם מיומנים ויראי שמים
  • אחריות ל-15 שנה (על התפילין מבהמה גסה)
  • סדנה חוויתית יחודית במתנה!
  • יחס אישי ושירות ייחודי.

מתלבט? רוצה להתייעץ?
בשביל זה אנחנו פה