אודות

את תפילין עלי, הקמנו כדי לבנות קו ייצור ייחודי לתפילין ברמת איכות יוצאת דופן.

עדיאל הוא סופר סת”ם מומחה שעוסק מזה כמעט 20 שנה בכתיבת סת”ם (ספרי תורה, תפילין ומזוזות) מהודרת במיוחד. ואני מנהל את רשת החנויות. יחד החלטנו לפני מס’ שנים, להקים את “תפילין עלי”, מותג תפילין חדש, שמייצר סטנדרט איכות גבוה בעולם התפילין. ברמת ההידור, בסדנאות יחודיות לנערי בר מצווה עם האבות, ובשירות יוצא דופן.  

איכות מבחינתנו אומרת לעבוד רק עם סופרי סת”ם מעולים ויראי שמים, לעשות הגהה כפולה – גם באמצעות מחשב וגם ע”י סופר סת”ם מומחה על כל קלף, לבצע בדיקות איכות קפדניות לכל תפילין שיוצאות מהמפעל שלנו לפני מסירתם ללקוח. אנחנו מקפידים לבחור חומרי גלם רק מהיצרנים הטובים בארץ ובעולם, ומקפידים לייצר את התפילין תוך הקפדה על רמת ייצור גבוהה ככל הניתן לכל אורך הדרך. ההקפדה ללא פשרות על כל תהליכי הייצור מאפשרת לנו ליצור מוצר ברמה גבוהה במיוחד ולהעניק אחריות על כל התפילין שלנו מבהמה גסה, למשך שנים רבות.

אבל האיכות לא מסתיימת אצלנו ברמת המוצר, אלא גם בשירות יוצא דופן. כזה שמי שכבר קנה תפילין מאיתנו יכול לספר עד כמה הוא מגיע מהלב. 

במקביל למפעל התפילין, פתחנו חנות יודאיקה שמציעה מגוון רחב של מוצרים איכותיים לקהל לקוחותינו. וכך, מחנות אחת בישוב עלי, מונה היום הרשת כ-4 סניפים ולאחרונה הוספנו למשפחה את רשת חנויות היודאיקה “הגות”, אשר לה סניף דגל בקניון רננים ברעננה. וחנות אונליין גדולה עם מאות מוצרים.

שמואל מדמון תפילין עלי

שמואל מדמון

שמואל מדמון, נשוי להדס ואב ל5 ילדים, גר ביישוב מגדלים בשומרון. 

“תפילין עלי משלב בתוכו עולם של קודש יהודי עתיק יומין, יחד עם רוח ישראלית צעירה ורעננה, ובזה אני שמח וגאה”.

עדיאל שפיגל תפילין עלי

עדיאל שפיגל

נשוי למירב ואב ל-7 ילדים, גר ביישוב “עלי”, בוגר הישיבה לבוגרי צבא עלי. סופר סת”ם מומחה, מזה כ-17 שנה, עוסק בכתיבת סת”ם – ספרי תורה, תפילין ומזוזות.